SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY HADIC (až 26 000 + bonusy)
Nabízíme: - hlavní pracovní poměr
- hrubá MZDA 20 000,- Kč až 26 000,- Kč
- mimořádný bonus za první měsíc bez absence 4 000,- Kč
- další bonus po třech měsících bez absence 3 000,- Kč
- stravenky 70,- Kč / den (podíl zaměstnance 13 Kč)
- příspěvek na dopravu 3,70 Kč / Km
- věrnostní bonus dle odpracovaných let 2 000 - 4 000,- Kč
- další bonusy za výkon, docházku, mimořádné prémie
- 25 dní dovolené po roce
- možnost si nadpracovat náhlou nemoc
- třísměnný provoz - víkendy volné
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: Ihned
Požadujeme: HLEDÁME ŠIKOVNÉ MUŽE S DOBROU FYZIČKOU, KTEŘÍ SE NEBOJÍ PRÁCE ZA SKVELÉ PENÍZE!

PŘED NÁSTUPEM SI PROHLÍDNETE PROVOZ.

- fyzická a manuální zdatnost (na určitých postech)
- zvládnutí pohybových stereotypů a - odolnost vůči stereotypní práci
- schopnost pochopit zadaný úkol, odpovědnost, soustředěnost, kvalita a preciznost
- dobrý zdravotní stav bez omezení
- výborná pracovní morálka samozřejmostí
- praxe z automobilového průmyslu (výhodou), vhodné i pro absolventy
Znalosti: Náplň práce:
- výroba gumových hadic pro automobilový průmysl
- práce ve stoje, třísměnný provoz
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2019, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:398/838554
Zobrazení:403/974081