SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY (montáž elektroniky v sedě)
Nabízíme: - hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz (od 11:00 do 19:30, nebo od 13:30 do 22:00)
- po dobu prvních 3 týdnů na zaškolení bude individuální směna
- 8hod / den, pondělí - pátek
víkendy volné
- 15 860,- Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- zvýšení platu od 1.7.2019
- benefity, příspěvek na čištění oděvu atd. ve výši 2 100,- Kč
- kvartální bonusy, extra bonusy
- dotované stravné na pracovišti
- 20 dní dovolené + za každý odpracovaný rok 1 den navíc
- sick days
- multisportkarty na sportovní vyžití
- snadná dostupnost MHD Ostrava
- možnost kariérního i platového růstu
Pracoviště: Ostrava Hrabová
Nástup: od 3.6.2019 dle domluvy
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, absolvování vstupní lékařské prohlídky, EMG test
- dobrý zrak
- manuální zručnost
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
- ochota učit se novým věcem
- čistý rejstřík trestů
Znalosti: Hledáme zaměstnance, kteří jsou manuálně zruční a mají dobrý zdravotní stav. Praxe není nutná. Vhodné pro důchodce i absolventy.

Náplň práce:
- oprava mobilních telefonů
- kontrola a testování, balení produktů
- práce v sedě
- praxe není nutná, vše Vás zaučíme
bezprašné, čisté pracovní prostředí bez hluku
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2019, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:367/838523
Zobrazení:372/974050